РЕЄСТРАЦІЙНІ КАРТКИ ЯКІ ПОДАЮТЬСЯ ДО ЄДР

Форма 1

    Форма 1 — реєстраційна картка на проведення  державної реєстрації юридичної особи, утвореної шляхом заснування нової юридичної особи              

Форма 2

    Форма 2 — реєстраційна картка на проведення державної реєстрації юридичної особи, утвореної шляхом реорганізації діючої (діючих) юридичної особи (юридичних осіб) у результаті злиття, поділу, виділу або перетворення.              

Форма 3

    Форма 3 — реєстраційна картка на проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи.              

Форма 4

    Форма 4 — реєстраційна картка про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.              

Форма 5

    Форма 5 — реєстраційна картка про створення відокремленого підрозділу юридичної особи.              

Форма 6

    Форма 6 — реєстраційна картка про підтвердження відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.              

Форма 7

    Форма 7 — реєстраційна картка на проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації або на підставі судового рішення щодо припинення юридичної особи, що не пов’язано з банкрутством.              

Форма 8

    Форма 8 — реєстраційна картка на проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті злиття, приєднання, поділу, перетворення.              

Форма 9

    Форма 9 — реєстраційна картка про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи за судовим рішенням щодо визнання юридичної особи банкрутом.              

Форма 10

    Форма 10 — реєстраційна картка на проведення державної реєстрації фізичної особи — підприємця.              

Форма 11

    Форма 11 — реєстраційна картка на проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу — підприємця, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців              

Форма 12

    Форма 12 — реєстраційна картка на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи — підприємця за її рішенням або за судовим рішенням, що не пов’язано з банкрутством.              

Форма 13

    Форма 13 — реєстраційна картка на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи — підприємця у разі її смерті, оголошення її померлою або визнання фізичної особи — підприємця безвісно відсутньою.              

 
 

Разработка сайта: GATEON.net